Vyberete si zájazd - SAE< návrat zpět

Emirát Ajman

Ajman je najmenším zo všetkých emirátov v SAE. Jeho rozloha je iba 260 km ². Od ostatných emirátov sa pomerne dosť líšia a hlavným lákadlom pre jeho návštevu sú nádherné belostné dlhé pláže.

Prírodné podmienky: Emirát Ajman sa rovnomenným hlavným mestom zahŕňa aj dve malé enklávy Mastit a Manana. Tieto enklávy leží v pohorí Hajar, ktoré je bohaté na pestovanie datlí, poľnohospodárstvo a rybárstvo. Susedí s emiráty Sharjah a Umm al - Qaiwain a až sa začína otvárať turistom a turistickému ruchu.

Ďalšie informácie: Miestny šejci sa rozhodli vylepšiť vzhľad mesta, preto vydali niekoľko opatrení: napr. zakázali vešať prádlo na balkónoch vedúcich do ulice, zakázali vylepovať plagáty na domoch a naopak nechali vysadiť nové a nové stromy.

Pláže: Pláže v Ajmanu sú hlavným lákadlom, prečo tento malý emirát navštíviť. Nádherné niekoľko kilometrov dlhé pláže s belostným pieskom nadväzujú na pláže emirátu Sharjah. Voda je nádherne priezračná a čistá a vďaka podmorskému životu je táto časť veľmi obľúbená u potápačov. Kúpanie tu je považované za najlepšie v celom SAE.

Turistické zaujímavosti: V meste Ajman nájdete veľké množstvo obchodíkov, tradičných arabských trhov, reštaurácií a múzeum. Na rozdiel od hypermoderného Dubaja na Vás dýchne príjemná romantická atmosféra. Odpočinok nájdete v príjemne upravených parkoch. V meste je aj veľká lodenica, kde sa stavajú lode Dhows.

Exotická dovolenka SAE - spojené arabské emiráty, Zájazdy SAE - spojené arabské emiráty, Last Minute SAE - spojené arabské emiráty, Dovolenka v destinácii SAE - spojené arabské emiráty, Last minute zájazdy SAE - spojené arabské emiráty all inclusive, Dovolenka a zájazdy SAE - spojené arabské emiráty na last minute za výhodné ceny, Last minute SAE - spojené arabské emiráty, s Dovolenka4u.com máte istotu, že si vyberiete z ponuky najlacnejších last minute zájazdov SAE - spojené arabské emiráty na internete,Dovolenka SAE - spojené arabské emiráty je tým pravým práve pre Vás, Získajte zájazd do SAE - spojené arabské emiráty vďaka ponuke last minute, so zľavou a lacnejšie, SAE - spojené arabské emiráty, Abú Zabí, Ajman, Dubaj, Fujairah, Ras al Khaimah, Umm al Quwain, Sharjah, v SAE - spojené arabské emiráty nájdete krásna mora, SAE - spojené arabské emiráty krásna krajina pre strávenie vašej dovolenky. SAE - spojené arabské emiráty to je krásna exotická dovolenka za skvelé ceny.