Vyberte si zájazd - Maroko< návrat zpět

Maroko Saidia

Saidia je marocké letovisko na severe krajiny nachádzajúce sa na pobreží Stredozemného mora, severovýchodne od provincie Berkane, na alžírsko - marockých hraniciach. Toto relatívne nové letovisko je charakteristické príjemným stredomorským podnebím, nádherne jemným zlatistým pieskom, golfovým ihriskom s kompletným vybavením, wellness službami, fitness centrami, detskými kútikmi, bohatými záhradami a približne 14 km dlhou plážou. Toto prekvitajúci marocké letovisko viac ako 300 slnečných dní v roku a preto je ideálnym miestom na strávenie nezabudnuteľnej dovolenky.

Prírodné podmienky: Pre milovníkov prírody je tu množstvo skál, jaskýň a previsov, rovnako ako vzácne formy fauny a flóry. Nachádza sa tu prístav s kapacitou cca 800 lodí, preto je tu veľmi obľúbenou zábavou plavba na jachte. Na svoje si prídu i milovníci potápania, kiteboardingu a windsurfingu. Ďalšou možnosťou je výlet do Sahary, návšteva neďalekého Alžírska alebo blízkeho národného parku. Úžasný je aj pohľad z geologického útvaru Zegzel Gorge, kedy sa môžete kochať výhľadom na sady s granátovými jablkami, figovníky, divokými ružami a oleandre. V neposlednom rade môžete zavítať aj na horský masív Beni Snassen.

Čo ochutnať: Pri návšteve Saidia by ste nemali zabudnúť ochutnať vyhlásené Le kárnom, čo je jemné pyré z múky a cíceru. Ďalším obľúbeným pokrmom Markouts, čo sú malé vyprážané koláčiky plnené ďatľami a namáčané v mede. Medzi ďalšie obľúbené jedlá patria aj rôzne morské špeciality, a rôzne druhy mäsa.

Ďalšie informácie: Ceny za služby v Saidie porovnateľné s južnej Talianskom, Gréckom a Egyptom. Saidia, stredisko známe ako "modrá perla Stredomoria", sa nachádza iba 2,5 hod lietadlom od SR, teda pre turistov veľmi výhodnú polohu.

Pláže: Letovisko je mimo iného vyhľadávané pre perfektné cca 14km dlhú piesčitú pláž s plytkou priezračne čistou vodou. Je ideálnym miestom nielen pre ničnerobenie na pláži, ale aj pre potápanie, kiteboarding a windsurfing.

Turistické zaujímavosti: Žiadny turista by nemal zabudnúť ochutnať pravú marockú atmosféru pri návšteve miestnej mediny, ktorá je plná arabských obchodíkov s korením, oblečením a miestnymi špecialitami plné typických chuťou a vôňou.

 

Lacná dovolenka Maroko, lacné zájazdy Maroko, Dovolenka v Maroku, Last Minute Maroko, Maroko - Saidia, Maroko - Agadir, Maroko - Marakéš, Zájazdy Maroko - Saidia, Zájazdy Maroko - Agadir, Zájazdy Maroko - Marrakesh. Zájazdy do Maroka, Dovolenka v Maroku, zájazdy Maroko - Saidia, dovolená Maroko - Saidia, zájazdy Maroko - Agadir, dovolená Maroko - Agadir, zájazdy Maroko - Marakéš, dovolená Maroko - Marakéš, Maroko sa nachádza na severe, Afriky Medzi krásne letoviska Maroka patrí Agadir, ktorý má výborné podmienky pre potápanie, surfovanie a mnoho ďalších športov. Krásnym miestom je aj Marocká Saida, ktorá ponúka dlhé piesočnaté pláže so zlatým pieskom, Ďalšie krásna letoviska Marakéš - červená perla krajiny s atmosférou typickou pre Maroko, Dovolenka v destinácii Maroko, Last minute zájazdy Maroko all inclusive,Dovolenka a zájazdy Maroko na last minute za výhodné ceny, Last minute Maroko, s Dovolenka4u.com máte istotu, že si vyberiete z ponuky najlacnejších last minute zájazdov do Maroka na internete, Dovolenka Maroko je tým pravým práve pre Vás, Získajte zájazd do Maroka vďaka ponuke last minute, so zľavou a lacnejšie, Maroko je krásna krajina pre strávenie vašej dovolenky.